شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic
 

دوشنبه 15 خرداد 1391
ن : دکتر مثبت+! نظردونی

سبیل!قدیم الایام بزرگان سبیل های بزرگی داشتند. بین سبیل و بزرگی آدم ها رابطه بود. سبیل های چخماقی و خنجری هم ابهت خاص خودش را داشت و مردم روی این افراد حساب ویژه ای باز می کردند. اما اکنون مردان تو زرد درآمده اند؛ همگی جا نماز آب میکشند؛ نمک می خورند و نمکدان می شکنند!

یا کوسه ی لفظ قلم هستند یا سبیل مشتی دارند اما آن را به باد داده اند! و جای آن را ریش بز قندی گرفته است، حال شنگول ،منگول آن فرقی نمی کند!


ریش گرو گذاشتن، گذشت و چشم پوشی کردن از خصلت‌های پسندیده و قدیمی ما ایرانیان است و هنوز هم در رابطه هایمان حرف اول را میزند. اما استفاده از این سنت‌ها و آداب قدیمی و ارزشمند در سازمان‌های اجرایی، باعث مشکلات عدیده می شود و گاهاً به سوء استفاده تبدیل شده اند!!

ریش گذاشتن خیلی خطرناک شده است. این را از من باتجربه بشنوید! من در یک سال گذشته لااقل شونصد بار در جاهای مختلف طعم ریش گرو گذاشتن را چشیده‌ام و هر بار تا سر حد تنبیه پیش رفته ام. یک بارش دیروز بود که اگر ریش گرو گذاشتن‌های بنده نبود بلایای عظیمی برسر عده ای نازل میشد!

گاهی وقت ها زندگی مشترک کار سختی میشود و گاهی وقتا این زندگی مشترک غیر قابل تحمل. آن وقت است که روزی صد بار آرزو میکنی تا از آن خانه بروی. جایی که کسی پیدایت نکند! زندگی مشترک، نه فقط به معنی زن و شوهری. زندگی دسته جمعی یا یه چیزی تو مایه های آن.

دلم میسوزد برای جایی که همه ی ما بدان احتیاج داریم و انگار برایمان مهم نیست که فردا این محل باشد یا نه . هر کداممان ظهر هر روز وسایلمان را جمع میکنیم و میرویم. انگار نه انگار که هفته ی بعدی هم در راه است؛ انگار نه انگار که عده ای باید جواب ندانم کاری هایمان را بدهند و انگار نه انگار که دیگر مرام و معرفتی هم وجود دارد...

خدا این چند نخ ریش و سبیل را برای ما حفظ کند! آمین یا ستار العیوب! 


جمعه 5 خرداد 1391
ن : دکتر مثبت+! نظردونی

شاخ!ایهیم! 

یوهووووووووووو! 

بنده دکتر مثبتم. پادشاه سرزمین.... (حالا اسم هر جاییی رو بیارم صاحاب پیدا میکنه) اینک که به یاری اهورا مزدا موفق به شکستن شاخ 18 خوان (واحد قدیم) گردیده ام
اعلام میکنم که...................................(چند ثانیه مکث)

شاخ افسر نگهبانی را شکستم! (اوووفففففف! چه غلطا! )

داد، جیغ، هوار، نعره، صدای خوشحالی و ابراز محبت و پاچه خواری از زیر ایوان کاخ سلطنتی به گوش میرسه! ملت دارن از خوشحالی همدیگرو لت و پار میکنن! 

بله دوستان شاخشو شکستم!

خدایا شکر! آخیشششششششش! راحت شدم اما تنم خیلی خسته و کوفته هست

میگن فیلیپین ماساژورای خوبی داره. یا من باید برم اونجا یا باید یه دونه ترانسفر کنم اینجا! 

تا بعد بای!