شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic
 

جمعه 23 تیر 1391
ن : دکتر مثبت+! نظرات

فیس بوک!بنام لایک زننده هستی!


یا الله! آقا بازم ما اومدیم

بالاخره  به همراه دوستام عضو فیس بوققققققققق (فیس بوک) شدم. فیس بوک جای خوبی است اما بیشتر اعضایش باهم ارتباط خانوادگی دارند. از نامشان میشود فهمید (مثل سبز یا ایرانی یا پرشین یا پارسی) که هم کیشمان هستند. اکثراً هم شبیه هم اند. طوری که ما اوائل فکر میکردیم دوقلو اند.

وقتی وارد فیس بوقققققق شدیم تازه فهمیدیم که اسم این اقدس چپول (دختر همسایه مان) پرمیس بوده و چقدر هم خوشگل بوده و ما نمیدانستیم! (O.o)  یک عالمه دوست پسر دارد که مدام برایش عکس میفرستند. تا کلاس دوم راهنمایی بیشتر درس نخوانده بود اما یک شعرهایی میگذارد در والش که ما معنیش را نفهمیدیم . حالا هیچ کس نداند ما که میدانیم کپی پیست میکند ایکبیری! 

در این دنیای مجازی دونفر هستند که مدام حرف میزنند. یکی اسمش کورش است و نام خانوادگیش بزرگ و دیگری هم دکتری است به نام شریعتی!

هرچقدر از خانه بیرون میرویم واز مردم فحشهای بد بد میشنویم در عوض در فیس بوک همش حرفهای گل و بلبل است و همه مهربانند.
البته یکی دوتا از همسایه هایمان که فحش بدبد میدهند را در فیس بوک شناختیم و دیدیم در فیسبوک قربان صدقه همه میروند و از انسانیت حرف میزنند، اما نمیدانیم چرا تا خودمان رامعرفی کردیم بلاکمان کردند! 


ما خودمان عضو فیس بوکیم. البته برای تحقیق و بررسی مکر دشمنان در آنجا عضو شده ایم.

خلاصه ما فیسبوک را دوست میداریم، آنجا اقدس چپول، پرمیس جیگر میشود، همه مهربانند!

فیسبوک پر است از شریعتی و کورش و این آقاهه که تازه عضوش شده،استیو جابز. راستی ما نمیدانستیم خارجیها انقدر قشنگ فارسی مینویسند همین آقای جابز یکیش. گویند لپ تاپش را در آن دنیا هم با خود برده. لامصب تکنولوژی چه ها که نمی کند!

پرسیدم آقای جابز، اینجا چه می کنید؟ دیگر نشنیدیم ایشان چه گفتند چون یک چک بما زدند که تا دوساعت گوشمان بوق اشغال میزد! 


پنجشنبه 8 تیر 1391
ن : دکتر مثبت+! نظرات

پوووووووول

تو این زمونه کور باشی یا کچل، چاق باشی یا چلاق یا عینک ته استکانی بزنی فرقی نداره! فقط پوووووووول داشته باش! برو با پولات حال کن! اینقدر دختر و پسر هستن که واسه پووووووووول زنت یا شوهرت بشن!دیکاپریوی بی پوووووول باشی سر دو روز دلشو که زدی میره با یه مایه دار میچرخه و....

متاسفانه اینا واقعیات جامعه ی ما هستن! شاید بگی "برو بابا! دلت خوشه ها!" اما عین حقیقته! 

پول و سلامتی دو نعمتی هستن که تو این دوره زمونه خیلی مهمن! 

جیبتون پر پول، لبتون خندون و تنتون سلامت